Dedykowane symetryczne Łącza Biznesowe

Dla szybkiego działania dedykowanych łącz biznesowych oraz zapewnienia komfortu użytkowania - prędkości maksymalne w obie strony od i do abonenta są identyczne. Wartość wysyłu danych jest równa wartości pobierania danych.

Szybki transfer umożliwia bezproblemową komunikację w firmie - wideokonferencje, przesył dużej ilości danych lub zdjęć, dokumentów,projektów, filmów albo innych plików multimedialnych, o dużych rozmiarach.

 • Indywidualne podłączenie

  Dla każdego abonenta podłączamy dedykowaną, dostępną jedynie dla jego firmy, linię światłowodową, której zakończenie zlokalizowane jest w lokalu Abonenta

 • Gwarancja przepustowości i dostępności łącza

  Możliwość jednoczesnego korzystania z wielu urządzeń firmowych za pomocą routera z opcją WiFi, ułatwia pracę wszystkim pracownikom firmy.

  Gwarantowana szybkość transferu zapewni nieprzerwaną pracę urządzeń firmowych.

 • Stały adres IP

  Każdy Klient Biznesowy otrzymuje stały publiczny adres IP. Idealne rozwiązanie do łączenia się zdalnie do sieci w Firmie.

Budowa i obsługa sieci Światłowodowych, LAN

 • Sieci światłowodowe

  Intensywność oraz charakter komunikacji pomiędzy oddziałami przedsiębiorstwa, jego kontrahentami, partnerami i klientami często wymaga szybkości, niezawodności oraz bezpieczeństwa łącza.

 • Sieci LAN

 • Sieci WiFi

Budowa kanalizacji teletechnicznych

Kanalizacja kablowa, zwana także teletechniczną czy telekomunikacyjną to złożony system rur w budynkach i poza nimi, niezbędny do instalacji i przeciągania kabli światłowodowych lub koncentrycznych. Na kanalizację składają się między innymi rury na zewnątrz, studnie kablowe i wprowadzenia do budynków.

Prawidłowe zaplanowanie i wykonanie kanalizacji teletechnicznej gwarantuje późniejszą eksploatację i modernizację sieci światłowodowych

Monitoring IP HD z rejestracją obrazu