Telewizja cyfrowa JAMBOX

Ponad 174 kanałów telewizyjnych, z czego połowa w jakości HD. Bezstratna jakość obrazu i dźwięku, na kilku ekranach jednocześnie, multimedialny dekoder – przewijaj, nagrywaj, pauzuj film w dowolnym momencie. To tylko kilka zalet telewizji światłowodowej.

Jakość telewizji UHD 4K

Krystaliczna jakość obrazu

Twoje przyłącze światłowodowe umożliwia przesyłanie obrazu w jakości 4K. Nowe możliwości, niesamowite wrażenia w Twoim domu

Usługa multiroom

Usługa multiroom to możliwość odbioru cyfrowej telewizji na kolejnym telewizorze bez kupowania dodatkowego abonamentu. Jest to atrakcyjne, bo na drugim telewizorze masz taką samą ofertę programową jak na pierwszym – przy czym płacisz jedynie opłatę za multiroom niezależnie jakie pakiety telewizyjne masz wykupione.

Telewizja dostosowana do Twoich potrzeb

od 35,00 zł/miesiąc

umowa na 12 miesięcy

Telewizja JAMBOX
Pakiet Podstawowy
84 kanały w tym 40 HD
od 55,00 zł/miesiąc

umowa na 12 miesięcy

Telewizja JAMBOX
Pakiet Korzystny
140 kanały w tym 79 HD
od 75,00 zł/miesiąc

umowa na 12 miesięcy

Telewizja JAMBOX
Pakiet Bogaty
174 kanały w tym 105 HD

Dostępne pakiety dodatkowe

Więcej Sportu Plus

Pakiet Więcej sportu

Więcej Erotyki

Pakiet Więcej Erotyki

Pakiet Eleven

Pakiet Eleven

Pakiet HBO +OD+Go

Pakiet HBO

Pakiet Canal+ Prestige

Canal Plus Prestige

Pakiet Cinemax

Cinemax

Pakiet Canal+ Select

Canal Plus Select

Pakiet Filmbox

Filmbox

Dlaczego warto wybrać Telewizję JAMBOX

Technologia telekomunikacyjna nieustannie się rozwija polepszając warunki naszego życia. Dzięki telewizji cyfrowej JAMBOX możemy cieszyć się coraz lepszą jakością obrazu oraz dźwięku.

Operatorzy, których sieć opiera się na transmisji przez miedziany kabel muszą ograniczać jakość wysyłanego sygnału, ponieważ ich infrastruktura nie pozwala na szybki przekaz. Skutki tego odczuwalne są głównie przez użytkowników nowych telewizorów, ponieważ nie mogą oni w pełni wykorzystać potencjału urządzeń.

Warunki atmosferyczne nie wpływają na jakość telewizji i nie skutkują zakłóceniami. Telewizja JAMBOX pozwala na odbiór treści w najwyższych rozdzielczościach (4K, czy Ultra HD) oraz korzystanie z dodatkowych funkcji naszych telewizorów.

Wybierz pakiet dla siebie