Telewizja cyfrowa JAMBOX

Ponad 174 kanałów telewizyjnych, z czego połowa w jakości HD. Bezstratna jakość obrazu i dźwięku, na kilku ekranach jednocześnie, multimedialny dekoder – przewijaj, nagrywaj, pauzuj film w dowolnym momencie. To tylko kilka zalet telewizji światłowodowej.

Jakość telewizji UHD 4K

Krystaliczna jakość obrazu

Twoje przyłącze światłowodowe umożliwia przesyłanie obrazu w jakości 4K. Nowe możliwości, niesamowite wrażenia w Twoim domu

Usługa multiroom

Usługa multiroom to możliwość odbioru cyfrowej telewizji na kolejnym telewizorze bez kupowania dodatkowego abonamentu. Jest to atrakcyjne, bo na drugim telewizorze masz taką samą ofertę programową jak na pierwszym – przy czym płacisz jedynie opłatę za multiroom niezależnie jakie pakiety telewizyjne masz wykupione.

Telewizja dostosowana do Twoich potrzeb

od 24,00 zł/miesiąc

umowa na 24 miesiące

Telewizja JAMBOX
Pakiet Podstawowy
84 kanały w tym 40 HD
od 44,00 zł/miesiąc

umowa na 24 miesiące

Telewizja JAMBOX
Pakiet Korzystny
140 kanały w tym 79 HD
od 54,00 zł/miesiąc

umowa na 24 miesiące

Telewizja JAMBOX
Pakiet Bogaty
174 kanały w tym 105 HD

Dlaczego warto wybrać Telewizję JAMBOX

Technologia telekomunikacyjna nieustannie się rozwija polepszając warunki naszego życia. Dzięki telewizji cyfrowej JAMBOX możemy cieszyć się coraz lepszą jakością obrazu oraz dźwięku.

Operatorzy, których sieć opiera się na transmisji przez miedziany kabel muszą ograniczać jakość wysyłanego sygnału, ponieważ ich infrastruktura nie pozwala na szybki przekaz. Skutki tego odczuwalne są głównie przez użytkowników nowych telewizorów, ponieważ nie mogą oni w pełni wykorzystać potencjału urządzeń.

Warunki atmosferyczne nie wpływają na jakość telewizji i nie skutkują zakłóceniami. Telewizja JAMBOX pozwala na odbiór treści w najwyższych rozdzielczościach (4K, czy Ultra HD) oraz korzystanie z dodatkowych funkcji naszych telewizorów.

Wybierz pakiet dla siebie