Telefon VOiP

Stacjonarny telefon VoIP wygląda tak, jak zwykły telefon. Można z niego dzwonić, odbierać i przekazywać rozmowy. W odróżnieniu od tradycyjnego telefonu, za komunikację odpowiada połączenie internetowe, a głos jest przesyłany cyfrowo. Nie ma potrzeby płacenia za przewody i dodatkowe urządzenia, a pojemność kanału jest większa niż w przypadku tradycyjnego połączenia. Zainstalowanie i podłączenie telefonu zajmują nie więcej niż 15 minut i można to zrobić samodzielnie, bez potrzeby wzywania specjalisty.

Zalety telefonii VoIP

Poznaj możliwości i zalety telefonii światłowodowej

  • Jakość połączenia jest bezpośrednio zależna od połącznia z Internetem, jeśli masz szerokopasmowy dostęp do Internetu z osobną linią, to jakość rozmów będzie lepsza niż przy użyciu połączenia analogowego.
  • Telefony VoIP nie potrzebują dodatkowych adapterów, działają dzięki kablowi od Internetu, a na biurkach w twojej firmie będzie mniej plączących się kabli.
  • Telefony VoIP są związane z kontem użytkownika, a nie z numerem telefonicznym, dlatego można odbierać połączenia i przełączać się między kilkoma rozmowami przychodzącymi jednocześnie. Dzięki temu zmniejsza się liczba połączeń nieodebranych.
  • Standardowe telefony stacjonarne i telefony VoIP są wyposażone w takie same klawiatury, z takimi samymi przyciskami odpowiadającymi za główne funkcje.
  • Podstawowe elementy, takie jak słuchawka, mikrofon, głośniki są w obu przypadkach nieodłączne.

Cennik połączeń VoIP

Usługa Cena
Stacjonarne 0,09 zł/min
Komórkowe 0,48 zł/min
Aktywacja od 61,00 zł
Abonament 0,00 zł
Numer lokalny 0,00 zł
Numer wewnętrzny 0,00 zł
Fax 0,00 zł
Przekierowanie 0,00 zł
Poczta głosowa 0,00 zł
Zamów usługę