Internet światłowodowy

Internet światłowodowy to nowoczesna technologia zapewniająca stały i szybki dostęp do internetu.

Serwisy rozrywkowe VOD (Video On Demand, czyli wideo na żądanie), wymagające gry on-line czy też wideo rozmowy z rodziną w najwyższej jakości oraz z gwarancją dostępności!

prędkość internetu światłowodowego

Internet FTTH

Internet światłowodowy daje możliwość uzyskania transferu nawet do 1 Gb/s, to wielokrotnie więcej niż w przypadku LTE! FTTH – czyli światłowód do domu, to także niezawodność i bezpieczeństwo własnej sieci!

Internet świałowodowy w domu lub bloku

Oferta dla bloków

poznaj szczegóły

Oferta dla domów

poznaj szczegóły

Dlaczego warto wybrać Internet światłowodowy

Większość dostawców usług telekomunikacyjnych aby dostarczyć Internet użytkownikowi korzysta z przewodów koncentrycznych (kabel koncentryczny do domu, następnie kabel UTP - skrętka ) lub bezprzewodowo – LTE.

Oba te rozwiązania działają, jednak ich możliwości technologiczne są znacznie ograniczone i ich awaryjność jest dość wysoka.

LTE jest podatne na warunki atmosferyczne, prędkość łącza jest uzależniona od łączności z nadajnikami. Często zdarza się, że w tym samym miejscu, zasięg naszego urządzenia – Router LTE, modemLTE, zmienia się i automatycznie nasza prędkość łącza internetowego spada.

Technologia światłowodowa, w tym nasz internet światłowodowy FTTH – Fiber To The Home, czyli „światłowód do mieszkania” gwarantuje kilkukrotnie wyższe możliwości przesyłu danych niż LTE, czy też inne dotychczasowe metody dostarczania internetu. Dodatkowo internet światłowodowy jest odporny na warunki atmosferyczne, dzięki czemu nie ma wahań szybkości łącza, cały czas dysponujesz zamówionym pakietem internetu.

Gwarantujemy jakość i prędkość naszego Internetu Światłowodowego!

Wybierz pakiet dla siebie